ארונות פינתיים

בעיצוב של בית או חדר, לארונות צריך להקדיש מחשבה רבה. הארונות מהווים רהיט חשוב בפני עצמו בשל היותם המקום שבו אנחנו מאחסנים את כל החפצים שלנו. יחד עם זאת, בכל חלל שבו יש ארונות הם תופסים לא מעט מקום, מה שאומר שצריך לחשוב איך לבנות אותם בצורה יעילה ויפה, כך שהמראה של הארונות בתוך החדר ישתלב בצורה הרמונית – בדיוק לזה נועדו הארונות הפינתיים.

בחירת ארונות פינתיים לחלל החדר

האתגר המרכזי בבחירה של ארונות לחדר הוא הצורך למצוא ארון שיתפוס כמה שפחות מקום אך יאפשר לנו חלל אחסון מספיק גדול כדי לשים בו את כל מה שצריך. אם החדר שלכם קטן, ואתם לא מצליחים לחשוב על מקום מתאים להכניס בו ארון, אנחנו בKlöss מציעים לכם לחשוב על האפשרות של ארונות פינתיים.

 

ארונות פינתיים

ארונות פינתיים לחדר שינה או לחדרים רגילים הם ארונות שבנויים בצורה כזו שניתן לשים אותם בפינה של החדר. במקום שבו יש מפגש בין שתי קירות, לא תמיד יש דרך יעילה לנצל את החלל שנוצר, ודווקא ארון שמונח על הפינה הזו יכול להיות שימושי מאוד. ארונות בגדים פינתיים הם דבר פופולרי מאוד בעיצוב חדר שינה, אולם ניתן כמובן לאחסן בארונות הללו כל דבר.

 

ארונות בגדים פינתיים

כאשר בוחרים ארונות קיר פינתיים הקפידו על כך שבארון יהיה כל מה שצריך עבור ארון בגדים. אחרי שראיתם שיש לכם מספיק בגדים, וודאו שהארון מכיל גם מקום נוח לתלייה של קולבים וכמובן חלל אחסון עבור הנעליים שלכם. ארון בגדים פינתי שבנוי בצורה נכונה בהחלט יכול להכיל את כל הדברים הללו, אתם רק צריכים למצוא את הארון המתאים.

 

שילוב הרמוני עם המראה של החדר

לצד העיצוב יש הרבה משמעות בבחירה של ארונות פינתיים לחדר שינה, וכדאי שהם כמובן יתאימו למיטות ולשידות שכבר קיימות בחדר. לעיתים, כדאי לחכות עם העיצוב של חדר השינה עד שבוחרים ארון קיר מתאים, כיון שככה נוכל לדאוג שיהיה לנו חלל אחסון גדול יותר בעזרת ארונות פינתיים רחבים.

יחד עם ארונות פינתיים תוכלו להנות מחדר שינה עם מראה אחיד והרמוני, דבר שגם יגרום לכך שהארונות לא יבלטו יותר מידי בנוף של החדר שלכם, ולא בהכרח ישימו לב אליהם כאשר נכנסים לחדר.

 

ארונות הזזה פינתיים

ארונות הזזה מחזיקים ביתרון מצד זה שכאשר פותחים אותם הדלת שלהם לא תופסת מקום נוסף. עם זאת, בארון הזזה יש צורך לבנות מלכתחילה ארון כפול, אולם בדרך כלל בחדר שינה יש בכל מקרה צורך לבנות ארון בגודל כזה. ארונות הזזה פינתיים מאפשרים לנו להנות מכל העולמות כך שגם נהנה מחלל אחסון גדול וגם הפתיחה של הארון לא תתפוס לנו מקום נוסף בחדר.

 

איכות ועמידות

ארונות בבית הם רהיט שעומד בעומסים לא קטנים, וצריך לבחור אותם בצורה קפדנית. אחרי שמצאתם ארונות שמתאימים לכם מבחינת נראות ועיצוב, הקפידו שהארונות יהיו עשויים מחומרים איכותיים. עם השנים הדלתות והמדפים יכולים להישחק, וחשוב שהארונות שלכם יספקו לכם מקום אחסון למשך הרבה שנים.

 

תקציב ומחיר ארונות פינתיים

קניית ארונות יכולה להיות הוצאה לא מבוטלת, אולם זכרו שלעיתים מרוב שאנחנו מנסים לחסוך אנחנו קונים פריט לא איכותי, מה שיגרום לכך שנצטרך להוציא עוד כסף על ארונות. כדאי להשקיע פעם אחת בארונות איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך מספר שנים.

 

ארונות פינתיים מאפשרים לנו להנות מחלל אחסון גדול בלי לתפוס יותר מידי שטח בתוך החדר. הקפידו לקנות ארונות איכותיים שיחזיקו לכם הרבה שנים ולוודא שהם מתאימים לעיצוב של החדר שבו הם אמורים להיות.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר בארונות
הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
ארון מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה של הארונות בפריסה רחבה בכל הארץ
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך