חדר ארונות - יעיל, פרקטי ומינימלי.
Klöss ארונות חדר שינה
חדר ארונות - יעיל, פרקטי ומינימלי.
ארון הזזה רחף מראה ברנוזה
ארון הזזה פנימי פרופילים שחורים
ארון הזזה רחף

ארונות לחדר שינה הורים

ארונות לחדר שינה של ההורים

בשונה משאר הארונות בבית, ארונות לחדר שינה הורים צריכים להיות מכילים, גדולים ומעוצבים יותר ולו רק בגלל העבודה שלרוב הארונות האלה נדרשים להכיל לא רק את בגדי ההורים.

מתוך ההבנה הזו אנחנו שמחים להציג לכם את קולקציית הארונות לחדר שינה להורים, כאן תוכלו למצוא מבחר ארונות מציעים עיצובים מיוחדים ובגדלים שונים, כאלו שמבטיחים את הארון המושלם ביותר עבורכם.

להתייעצות, התאמה ורכישת ארון לחדר שינה הורים, צרו קשר ונשמח לעזור.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר בארונות
הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
ארון מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה של הארונות בפריסה רחבה בכל הארץ
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

ארון לחדר שינה נושא תפקיד חשוב, ולמרות שהמיטה הזוגית נוטלת בלי מאמץ את התפקיד הראשי, גם בתור רהיט משנה יש לארון חדר השינה מה להגיד. לפניכם מדריך מקיף לבחירת ארון חדר שינה שישרת אתכם היטב ויציע נוחות מרבית, אסתטיקה בלתי מתפשרת ופונקציונליות שמנצלת את השטח במקסימום. אז הנה המסקנות לתהליך רכישה מושכל בבחירת ארונות לחדר שינה.

 

ארון כרהיט דומיננטי

תהליך הבחירה מתחיל הרבה לפני הדפדוף בקטלוגים. בשלב ראשון יש לבדוק האם שילוב ארון חדר השינה בחלל ייעשה כשילוב בחדר שינה קיים בו לארון יש מקום קבוע מראש, או שסביב ארון חדר השינה יעוצב החדר השלם – מה שיאפשר לכם מרחב תמרון גדול יותר.

בכל מקרה, חשוב לבחור בארון שמתכתב עם תנאי השטח של החדר ומאפשר מעבר ותנועה חלקה של הנוכחים בחדר גם כשהדלתות פתוחות.

חדר השינה קטן? במקרה זה ממליצים מומחי עיצוב פנים לרכוש ארון הזזה לחדר השינה. כך תוכלו לחסוך בשטח ולנצל את המרחב מבלי 'לשלם' בשטח יקר על פתיחת דלתות. וודאו בנוסף, שהארון אינו חוסם לכם תנועת אוויר או תאורה.

לתהליך הבחירה בפעול חשוב שתצטיידו במידות החדר המדויקות כולל מיקומים של דלת/חלון. 

 

מתאימים ארון לצרכי הבית

כאן עליכם לשאול את עצמכם: מי הם המשתמשים בארון: האם זהו ארון לחדר שינה הורים? ארון לחדר שינה של יחיד או ארון משפחתי? בהתאם למענה תוכלו לעבור לשאלה הבאה: אילו חפצים על משתמש לאחסן בארון זה? במידה ומדובר בארון לחדר שינה של ההורים יש לייחד חללי אחסון עבור בגדים, אקססוריז, נעליים וחפצים אישיים של כל אחד מבני הזוג.

בבחירת ארון לאחסון עבור יחיד יהיה קל יותר להגדיר צורך כיוון שלא יווצרו קונפליקטים בדרך כלל וסוגיות שונות של חוסר במקום, אלא אם כן לאחד מבני הזוג יש מלתחה שיכולה לפרנס בכיף חדר ארונות מוסדי (-: . חשבו כמה שטח תרצו להקצות עבור חללי תלייה ואילו חלקים מהארון תרצו לייחד עבור נעליים. באמצעות הגדרת צורך מפורטת תוכלו לשדרג את מבנה הבסיס בארונות חדרי שינה או לתכנן ארון אידיאלי בהתאמה אישית.

 

שימו לב לאיכות ארון חדר השינה

ארון מהווה מוצר יקר יחסית לרהיטים השונים בבית, ובניגוד לספות או שולחנות – כמעט ולא מחליפים אותם. לכן חשוב לתת את הדעת כך שההשקעה שלכם תתברר כנכונה. רכשו ארון מחומרים עמידים בעלי ציפוי איכותי, קל לניקוי ותחזוקה. ודאו את קיומה של תעודת אחריות וכמה זמן היא תקפה ובדקו שהארון אכן יציב ומתאים לנשיאת משקל הפריטים אותם תרצו לאחסן בארון.

בנוסף וודאו כי אתם רוכשים את הארון בחברת ארונות בעלת ניסיון וידע, חברה שתוכל לתת לכם מענה וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך.

 

ארונות לחדר שינה – עורכים סיכום

בחירת ארון לחדר שינה היא משימה משמעותית כיוון שרהיט זה עשוי ללוות אותנו תקופה ארוכה מחיינו. חשוב לתת דגש על עמידות, התאמה למידות החדר, פרקטיקה ועיצוב ולחפש המלצות על החברה המספקת את הארון בנוגע לטיב השירות והאחריות אותה היא מעניקה ללקוחותיה.