הכירו מחדש את האפור

הטעם הישראלי חובב מאוד את הצבע (או חוסר הצבע) הלבן ומעצבים משתמשים בלבן בכל הזדמנות כדי ליצור חלל 'נקי', מסודר או אפילו במראה גדול יותר.

אנחנו כל כך חובבי לבן עד שאם תפתחו מגזין עיצוב בארץ, מרבית המטבחים יהיו בצבע לבן על גווניו השונים וכך גם חדר השינה המרכזי של הבית.

הרגלים קשה לשנות, ובטח טעמים נפוצים, אבל חדר השינה שלפניכם וארון ההזזה הייחודי שבו מציעים משהו חדש בהיבט זה.

כדי להמחיש מה אנחנו מפסידים הבאנו כדוגמא את החלל שלפניכם המעוצב בגווני אפור בלבד עם מעט שחור.

ניתן לראות איך בעזרת שימוש מושכל בסקלה בהירה יחסית ושילוב נכון של איזורים 'רועשים' ואיזורים 'שקטים' בחלל מתקבלת לבסוף תמונה שלמה מגוונת ויצירתית אך שלווה ונוחה.

ארונות הזזה אלגנטי

ארון ההזזה הממוקם בצידו השמאלי הוא ארון רחף של 'קלוס' כמובן, ארון זה מתוכנן כך שכמעט אינו מותיר מרווחים מעליו ואינו פוגע במראה הזורם של החדר, מאפיין נוסף של ארונות הרחף של קלוס הוא היותם חסרי מסילות הנראות לעין, כך שהמראה המתקבל אינו פוגע בנראות הכללית של החדר ומשאיר אותו נקי ואלגנטי, הארון הנבחר משלב פרופילים שחורים ודלתות אפורות כדי להשתלב בטבעיות בחלל האפור.

כדי לסגנן את החדר מעט יותר הארון מחולק לשני איזורים, שידת איפור מפנקת מצידו האחד וארון סגור בצידו האחר מה שמוסיף לא רק לנוחות אלא גם למראה מעניין וייחודי.

באולמות התצוגה של קלוס תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של גוונים לעיצוב הארון ואינספור אפשרויות לשילובו בחלל באופן דומה לזה, כזה אשר תואם לחלוטין את הקו העיצובי של החדר ומדבר בשפתו.