ארונות רחף

אם חיפשתם ארון רחף – מקומכם איתנו! Klöss מציעה ארונות רחף מתקדמים – כל ארון הזזה רחף מצויד במנגנון המיועד לשאת משקלים כבדים ללא מאמץ כך שפתיחת הדלתות תהיה קלה גם כשמדובר בדלתות גדולות וכבדות במיוחד וגם כשמדובר על ארונות לחדרי ילדים, תוכלו להרגיש זאת בנגיעה הראשונה בארון רחף שלנו. בנוסף, כדי להימנע מנזקים ולאפשר סגירה אלגנטית של כל ארון הזזה רחף, ארונות רחף של קלוס מגיעים עם מנגנון טריקה שקטה הסוגר את הדלתות ברכות ועדינות. 

להזמנת ארון רחף בהתאמה אישית חייגו עכשיו או השאירו לנו פניה ונחזור אליכם בהקדם.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר בארונות
הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
ארון מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה של הארונות בפריסה רחבה בכל הארץ
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

ארונות הרחף החדשים של קלוס, עכשיו בסניפים

ארונות הרחף היחודיים של Klöss 

ארונות רחף הם חלק מהדור הבא של ארונות ההזזה בארץ ובעולם, מעצבים ומשפצי בתים אוהבים אותם מכמה סיבות עליהם נפרט כאן.

ראשית, אם עדיין לא הכרתם, ארונות הרחף הנקראים גם 'ארונות חיצוניים' הם ארונות הנסגרים באופן הרמוני ואלגנטי יותר לעומת ארונות ההזזה ה'פנימיים' הוותיקים.

איך הם עושים את זה?

דלתותיהן של ארונות הרחף ממוקמים מחוץ לגוף הארון ומכסים לא רק את תוכן הארון אלא גם את מסגרת הארון, המסילות והפרזול. כך שלמעשה התוצאה היא דלתות גדולות ומרשימות התופסות את מלוא תשומת הלב, ללא הפרעות. במראה הראשון ארון הרחף מסקרן מאוד, הדלתות נראות כאילו תלויות באוויר בעוד שהמנגנון המחזיק אותן בין שמיים וארץ נסתר מן העין.

מראה זה מתאים במיוחד לצרכי עיצוב הבית, ונועד כדי להשתלב בכל חדר ובכל סגנון, המראה הנפוץ לארונות אלה הוא בגימור זכוכית, כך שהדלתות גם הרמוניות ומשתלבות עם החדר אך גם מבריקות ומציגות השתקפות אשר בדומה למראה (mirror) נותנות תחושה מאוררת של חלל גדול יותר מכפי שהוא באמת. בנוסף עומדות לרשותכם מגוון רחב של טקסטורות ואפילו הדפסים בהתאמה אישית כך שתוכלו לעצב את הדלתות כפי העולה על רוחכם.

דגמי הרחף נועדו לעיצוב כך שאפילו הידיות המוצעות איתם הן אלגנטיות במיוחד ועשויות אלומיניום דק ומסוגנן שאינו 'גונב את ההצגה' ממראה הארון המרשים.

השלב הבא של הארונות האלו הוא שילוב של טלוויזיה אינגטרלית ההופכת את הארון לחוויית צפייה נהדרת בחדר השינה (קראו בהרחבה על ארונות הזזה עם טלוויזיה).

בנוסף למראה החיצוני המרשים מדובר בארונות פרקטיים יותר, בעוד שבארונות הפנימיים שטח הפנים נתפס בחלקו על ידי הדלתות עצמן, אשר ממוקמות בתוך גוף הארון, הרי שבארונות הרחף הדלתות נמצאות מחוץ לגוף ואינן תופסות שטח אחסון כלל. כך שבפועל, עומק המדף גדול יותר ושטח האחסון רב יותר.

ארונות הרחף מגיעים בכל רוחב ולרוב מיוצרים בתור ארון הזזה 2 דלתות או 3 דלתות האמורות לתפוס כמעט כל גודל, בתמונות שלפניכם תוכלו לראות כמה דוגמאות לארונות רחף בגדלים שונים מ 1.2 מ' ועד 5 מטרים ובשילוב בחללים שונים, הכל אפשרי. זו אחת הסיבות לכך שארון הרחף מושלם לעיצוב חדרי ילדים, גם בחדרים קטנים ומצומצמים יותר.

גובה הארון גם הוא מותאם באופן אישי בהתאם לחלל

קלוס מציעה דגמי ארונות מתקדמים עם מגנון הזזה המיועד לשאת משקלים כבדים ללא מאמץ כך שפתיחת הדלתות תהיה קלה גם כשמדובר בדלתות גדולות וכבדות במיוחד וגם כשהמשתמש הוא ילד קטן, תוכלו להרגיש זאת בנגיעה הראשונה בארון. בנוסף, כדי להימנע מנזקים ולאפשר סגירה אלגנטית של הדלתות, הארונות של קלוס מגיעים עם מנגנון טריקה שקטה הסוגר את הדלתות ברכות ועדינות.

לסיכום אם עיצוב וסגנון הם חלק מהשיקולים שלכם בבחירת ארון הזזה, אם נפח פנים הארון ומנגנון מתקדם חשובים לכם, ארון הרחף צריך להיות אחת האפשרויות הבולטות עבורכם.

את ארונות הרחף של קלוס תוכלו למצוא בכל אולמות התצוגה של החברה.