ארונות פתיחה

ארונות פתיחה

איך בוחרים ארון פתיחה?

אם אתם מחפשים ארונות פתיחה חדשניים, אתם במקום הנכון!

ארונות פתיחה כבר איתנו שנים, אבל יש לנו בKLOSS עדיין הרבה לחדש בתחום של ארונות פתיחה: חריטות, CNC,
דוגמאות חדשות וצבעים יוצאי דופן של ארונות פתיחה, ואפילו ארון פתיחה הנפתח בעזרת דלתות spread ייחודיות!

המשיכו לגלול ובואו להכיר מחדש את העולם של ארונות פתיחה מעוצבים עם מגוון אינסופי של אפשרויות.

 

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר בארונות
הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
ארון מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה של הארונות בפריסה רחבה בכל הארץ
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

שאלות נפוצות

  • מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים ארון פתיחה מעוצב?

  • האם ניתן לרכוש ארונות פתיחה בהתאמה אישית לפי מידה?

  • ממה עשויים ארונות פתיחה?

  • מה עדיף לחדר השינה - ארונות פתיחה או הזזה?

  • כמה דלתות כדאי שיהיו בארון פתיחה? 4? 5? 6?

  • איך לבצע מדידות הכנה לפני התקנה של ארון פתיחה?

תשובה:

ארונות פתיחה מעוצבים קיימים במגוון של דגמים ואפשרויות, מטקסטורות ומרקמים שונים, שילוב חומרי גלם בהרמוניה ועד לתאורות פנימיות, פרופילי אלומיניום על גבי המדפים, סגירות מושלמות של הארון עם הקיר, מתקני הגשה ועוד.

שני מוטיבים מלווים אותנו בבחירת הארון, האחד הוא הפרקטי, חפשו ארון המאובזר במנגנון פתיחה איכותי, עשוי מחומרים איכותיים וכזה אשר מיוצר על ידי חברה ותיקה ואמינה כך שיחזיק לאורך שנים ובמקרה של אחריות יהיה מי שידאג לו.

המוטיב השני יהיה ברמת העיצוב, דאגו שהארון ישתלב עם העיצוב הכולל בחדר, קחו דוגמאות, צלמו את החדר, צפו באפשרויות השונות באינטרנט ובאולמות התצוגה ובואו לפגישה מוכנים כאשר אתם מבינים לפחות מהו הכיוון אותו תרצו ליישם.

תשובה:

ודאי, ארונות פתיחה מגיעים בכל צורה, צבע ומידה וניתן להזמין ארון פתיחה גם במידות לא סטנדרטיות, בקלוס מיישמים זאת הלכה למעשה ומייצרים מידי יום ארונות רחבים, גדולים, ועמודים במיוחד, ואפילו כאלה הכוללים דלת נסתרת או פתיחת מעבר לחדר אחר

תשובה:

ארונות הפתיחה של קלוס מיוצרים משילוב של כמה חומרי גלם, זכוכיות, אלומיניום, עץ, סיבית ומלמין בצפיפות גבוהה במיוחד. לצד פרזול מתקדם, ומתקני הגשה לנוחות מקסימלית.

אנו שומרים על סטנדרט גבוהה בכל הנוגע לחומר הגלם שלנו, צפיפות העץ תהיה תמיד מקסימלית, הזכוכיות ישמרו על מינימום עיוות עם השנים והאלומיניום ייוצר בתנאים מחמירים לפי תקן אירופאי. הכל כדי שהארון שלכם יהיה לא פחות ממושלם.

תשובה:

בחדרי שינה אין 'נכון' או 'לא נכון' בנוגע לארונות פתיחה או הזזה. לארונות פתיחה ולארונות הזזה יתרונות וחסרונות, כך בארון פתיחה תוכלו לפתוח כל יחידה באופן עצמאי, או להגיע לבגדים מבלי להזיז דלת גדולה, עם זאת, שטח החלל שיתפוס ארון פתיחה בעודו פתוח, גדול מזה שיתפוס ארון הזזה. שכן דלתות ארון ההזזה אינן תופסות מקום כמעט בחלל.

מעבר לכך ישנן תכונות בלעדיות אשר ניתן לבצע עם כל אחת מהאפשרויות, בארון הזזה למשל תוכלו ליהנות מחזית אחידה בעלת שתי דלתות בלבד גם בארון גדול, ובארון פתיחה תוכלו להתרגש עם ארון שקוף העשוי מדלתות זכוכית.

תשובה:

ארונות פתיחה מגיעים בגדלים שונים ובהתאמה אישית לחלל, השאלה כמה דלתות נדרשות לארון תלויה כמובן בגודל הארון, גודל דלת סטנדרטי בארון פתיחה נע בין 60 ל – 80 ס"מ. אך כמו בתחומים אחרים, 'סטנדרטי' הוא לא הכרח, וניתן לבצע ארונות פתיחה גם בדלתות גדולות או קטנות יותר, כך שלמעשה הכל פתוח.

תשובה:

רצוי להגיע לפגישת היעוץ עם תוכנית קבלנית (במידה ויש) על מנת לקבוע יחד עם הלקוח היכן יעמוד הארון.

רצוי מאוד לצלם את החדר והקיר המיועד על מנת שהיעוץ יהיה מיטבי.