ארון שקוף זכוכית בחדר השינה

ארונות בגדים

 

אין חדר שינה שלא תמצאו בו אחד כזה. הוא רהיט בסיסי, שיכיל כל מה שרק תרצו, ובכל צורה. אנחנו מדברים כמובן על ארון בגדים. ומאחר שגם זו המומחיות של Klöss  – כל ארון בגדים שיעלה בדמיונכם, אנחנו נהפוך למציאות. הרשו לעצמכם לחלום בגדול, אנחנו מבטיחים להגשים לכם חלומות.

ארונות בגדים הם המומחיות שלנו, על כל הסוגים והעיצובים. אפשר למצוא אותם באין סוף עיצובים צורות וצבעים. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה טיפים בבחירת ארון הבגדים המדויק עבורכם:

נוחות

כשאתם באים לקנות או להזמין ארון בגדים, המחשבה הראשונה שאמורה להנחות אתכם היא נוחות השימוש. ארונות בגדים הם ארונות שמשמשים אותנו על בסיס יומי, כמה פעמים ביום. הבגדים צריכים להיות מאורגנים בצורה שתאפשר לנו שליפה קלילה של פרטי לבוש, תוך שמירה על הסדר. ארון בגדים נוח הוא ארון הבגדים שכולנו רוצים.

איכות לפני הכול

אם יש תחום שממש לא מומלץ לוותר בו על איכות, הוא תחום הריהוט. קניית ריהוט היא קנייה לשימוש ארוך טווח. ארון בגדים הוא רהיט שנשמח שישרת אותנו נאמנה שנים רבות, בעמידות רבה. כדי לקבל מענה לצורך הזה, כדאי להשקיע בארון בגדים איכותי שעשוי מחומרי גלם עמידים ובייצור טכנולוגי ברמה גבוהה.  Klöss מתמחים בייצור ארונות בגדים איכותיים במיוחד מכל הסוגים.

ארונות בגדים מעוצבים בהתאמה אישית

בין אם אתם טיפוסים קלאסיים שאוהבים ארונות בגדים מעוצבים בקו נקי, ובין אם אתם מחפשים ארונות בגדים מיוחדים, תוכלו לקבל מענה. ב Klöss מאפשרים לכם לעצב ארונות בגדים בהתאמה אישית לפי מידות, צבעים, סוג העץ או כל בקשה אחרת. תוכלו להזמין ארונות לחדרי שינה, חדרי ארונות וארונות פתיחה מכל סוג. אתם על החלומות, אנחנו על הביצוע…

חדרי ארונות

חלומה של כל אישה, ואולי גם של כל גבר הוא חדר ארונות. בסוג ארון כזה אפשר להגשים כל חלום על ארונות בגדים מיוחדים או ארונות בגדים מעוצבים במקום אחד. עצמו את עיניכם ודמיינו את חדר הארונות המושלם שלכם, במידות המדויקות ובחלוקה המתאימה לכם. אצלנו תוכלו לקחת חלק בעיצוב הארונות בגדים, כדי לקבל את הארון המושלם.

התאמה אישית זה כל מה שאתם צריכים

כשמעצבים בית ומשקיעים בכל הפרטים, ארונות בגדים בהתאמה אישית יסגרו לכם את הפינה. מידה ספציפית של נישה או שטח מדויק שמיועד לארון, לא יהוו בעיה כשתזמינו ארונות בגדים מיוחדים שמתאימים בדיוק למידות. Klöss יעצבו לכם ארונות בגדים מעוצבים בטכנולוגיה אלגנטית ויחסכו לכם הרבה ריצות וחיפושים אחרי הארון הספציפי שאתם צריכים.

ארונות הבגדים שלכם בדרך

איך שלא תסתכלו על זה, ארונות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, מהצבעים שלו ומהאווירה הכללית. השקיעו באיכות, וקבלו על הדרך את האפשרות לקבל ארונות בגדים מדויקים ונוחים לשימוש. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בכל שאלה.

 

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר בארונות
הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
ארון מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה של הארונות בפריסה רחבה בכל הארץ
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך