ארון הזזה 2 דלתות

הטיפים של צוות Kloss לרכישת ארון הזזה

לפני שאתם מגיעים להחלטה ברכישת הארון הבא שלכם, מומחים מצוות חברת Kloss מביאים לכם מספר עצות וטיפים בסיסיים לקראת רכישה של ארון חדש.

לפני שקונים – למה בכלל ארון הזזה?

אז נכון – על פניו מדובר בסה"כ בארונות, אשר הדלתות שלהן נעות על ציר ואינן נפתחות כלפי חוץ כמו בארונות המסורתיים.

אך למעשה – מדובר בתפיסה חדשה לגמרי של פתרונות האחסון, המציעה יתרונות רבים ומגוונים. ארונות הזזה נתפסים היום כשדרוג לדירה בכל הנוגע לאחסון חפצים רבים וניתן לראותם גם בחדרי ארונות.

היתרון הגדול ביותר של ארון ההזזה טמון בצורת הפתיחה, המאפשרת חסכון משמעותי במקום (עובדה ההופכת אותו לפופולארי במיוחד בקרב בעלי דירות קטנות יחסית).

יתרון מרכזי אחר טמון באפשרות הבחירה בסגנונות שונים: ישנם ארונות הזזה בסגנונות מודרניים או קלאסיים, עשויי זכוכית, בסגנונות אירופאים ובמגוון צבעי עץ, כך שאין בעיה להתאים את הסגנון לטעם האישי ולפי החדר גם דלתות כניסה של הבית.

בנוסף, דלתות הזזה בעלות תזוזה שקטה, הודות לאלומיניום המצוי בהן, לבולמים השקטים ולמסילות עליהן הן מורכבות, מהוות את הפתרון הבטוח ביותר לשימוש בסביבה של ילדים קטנים.

גם בתוך הארון תמצאו יתרון אשר הופך את ארון ההזזה ליעיל ונוח יותר – לכל ארון ניתן להתאים תפיסת אחסון ייחודית, המותאמת לסגנון חייו ולאופיו של הלקוח, ומאפשרת ניצול מרבי של המקום באמצעות סידור פנימי מדויק – חלוקת המדפים, אזורי ואמצעי התלייה, המגירות והמסילות המחליקות וננעלות, אמצעי “הבאה” של מתלים עליונים ועוד.

כל אלה ועוד הופכים את אחסון הביגוד לנוח, ידידותי ומותאם יותר לתרבות המשפחה הישראלית.

מיקום

החליטו באיזה חדר בבית ישתלב הארון, מה גודלו ומהו גודל החלל אותו ניתן לנצל לאחסון.

שימוש פוטנציאלי

הבינו מהם הצרכים אותם אמור לספק הארון – אחסון בגדים, אחסון כלי בית למיניהם, ציוד משרדי וכו'.

תקציב

הכינו תקציב מראש ותכננו לפיו את התצורה הפנימית והחיצונית של הארון.

הפיתוחים החדשים יקרים יותר, לכן, מומלץ להשקיע בארון חזק מחומר איכותי ואת התקציב שנותר להשקיע בתכנון הפנימי.

התאמה לאופי הבית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של ארון ההזזה, הוא היכולת לעצבו כך שישתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכללי של הבית.

מומלץ להקפיד על התאמה בין החומרים מהם עשוי הארון לבין החדר בו נמצא הארון (ארון אמבטיה, למשל, לא יהיה עשוי מאותם חומרים שירכיבו את הארון בחדר השינה או בחדר הילדים).

דלתות

היופי הוא בעיני המתבונן, והמתבוננים במקרה שלנו, הם רק אתם. ארון הוא אלמנט שאמור לשקף נאמנה את הטעם שלכם – בחרו את עיצוב הדלתות בהתאם לכך.

כמו כן, מומלץ להשקיע מעט יותר ולבחור דלתות העשויות מחומרים איכותיים – זאת על מנת להבטיח את עמידותו של הארון למשך שנים רבות.

סידור פנימי

חשוב לתכנן את הסידור הפנימי כך שניצול החלל יהיה מיטבי ומותאם לאופי ולצרכים שלכם.

מנגנונים

מומלץ לבחור מראש את המנגנונים הפנימיים, את אופי המסילות (חיצוניות או פנימיות, תלויות או נוגעות ברצפה), ולשלב מערכות אבזור חדשניות של פרזול כדוגמת מתקני תלייה יורדים בעזרת משיכת חוט, מתלים נשלפים לתליית מכנסיים בצורת מניפה, מגירות נשלפות ותאורה פנימית.