אדריכלים ומעצבים

אדריכלים ומעצבים יקרים!

Klöss מזמינה אתכם להצטרף למשפחה חמה ומגובשת של טובי המעצבים בארץ ולשיתופי פעולה מפתיעים ומהנים!

תמר ניקריטין סימה – אדריכלית ומעצבת פנים

תמר, שמעצבת בסגנון מודרני ואקלקטי, מאוד אוהבת דיוק. זו הסיבה שאנחנו מסתדרים כל כך טוב יחד, דרישות מיוחדות מסגירות נישות ועד לתכנון מדוייק של פנים הארון ואפילו התאמת צבעים.

קלוס עובדת עם אדריכלים ומעצבי פנים רבים ומציעה התאמה אישית ומדוייקת של ארונות הזזה ופריטים נלווים. אתם מוזמנים לפגוש אותנו באולמות התצוגה ברחבי הארץ או לפנות אליו בטלפון או במייל.

ויסוקר גילית – אדריכלית ומעצבת פנים

ויסוקר גילית – אדריכלית ומעצבת פנים בוגרת הטכניון היא הבעלים של משרד האדריכלים הוותיק 'ויו אדריכלים'. בראיון קצר איתה היא מספרת על הסיבה למה היא ו'קלוס' זה סיפור אהבה מזה הרבה שנים.

"חדוות יצירה" אומרת גילית בראיון, היא המפתח להצלחה של אדריכלים ומעצבי פנים, אי אפשר להיות במקצוע הזה בלי הריגוש שבעשייה, את זה אני מוצאת ב'קלוס' בכל פרוייקט מחדש. לכך מתלווים מוצר מעולה (כי בינינו, מישהו צריך להינות מהיצירה הזו בסוף, לא?!) וחדוות שירות וסבלנות לכל בעיה שנוצרת בדרך.

ארונות ההזזה של קלוס עומדים גם לשירותכם, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים שבונים או משפצים את ביתם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו ברחבי הארץ.

ענבר דרעי – מעצבת פנים

עברנו עם ענבר כברת דרך וביצענו עבורה נגרות בהתאמה אישית למספר לקוחות, ענבר מספרת שהיא נהנית להגיע לאולם התצוגה אחרי שעשתה את שיעורי הבית שלה, תכננה ודמיינה את החדר כפי שהיא רוצה שייראה בסוף התהליך יחד עם הלקוחות. אנחנו בקלוס מתאימים את עצמנו לדרישות המדוייקות.
יש לכם גם רעיון? תכנית? חלום?
אתם מוזמנים לערב אותנו בכל שלב והמעצבים שלנו בסניפים ישתלבו בכל תכנית, בין אם הגעתם כבר לשלב הביצוע ובין אם אתם רק מדמיינים, בואו להפוך את התכנית למציאות על הצד הטוב ביותר.
ניפגש באולמות התצוגה ברחבי הארץ.

מורן נווה – מעצבת פנים

מורן מעצבת בעיקר בתי יוקרה והדרך שעשינו יחד היא ארוכה, מעניינת וכוללת יוזמות מעניינות, פיתוח והתאמה של ארונות יצירתיים לכל פרוייקט. מורן מספרת על השימוש היעיל שלה בטכנולוגיה החדשה של קלוס ובסקרנות שלה סביב החומרים והצבעים החדשים המתעדכנים בכל תקופה.

את ארון החלומות שתכננה עבור הלקוחות הבאים, היא מצאה באולם התצוגה (מדובר על הארון השקוף של קלוס, המשלב מסגרות שחורות, פנים בגימור עץ ודלתות זכוכית למראה אלגנטי במיוחד. אם גם אתם שומרים על הבגדים כמו חיילים בארון, אתם חייבים לראות אותו באחד מאולמות התצוגה).

אך זו לא הפעם הראשונה, במסגרת העבודה המשותפת שלנו עם אדריכלים ומעצבים הכרנו לעולם את ארונות ה SPREAD הנפתחים באופן שונה וחדשני, את ארונות הטלוויזיה, ארונות הרחף ועוד ועוד.
בואו לבקר אותנו באחד מאולמות התצוגה ברחבי הארץ כדי לראות בעצמכם.

מיכאל לוין - מעצב פנים

מעצב הפנים מיכאל לוין, מעל 10 שנים בתחום ומעצב דירות יוקרה ובתים פרטיים מספר כי הוא הופתע לגלות שמעבר למוצר נהדר, הוא מקבל בקלוס גם יחס מיוחד "תמיד יש מישהו שאפשר לפנות אליו ברגע שיש שאלה או בעיה בדרך".

כי אנחנו מאמינים שרק בעזרת שירות ויחס אישי אפשר להגיע לתוצאות. על כך יעידו אלפי הלקוחות המרוצים של קלוס לאורך השנים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין בכל אחד מסניפי קלוס.

טל זליג מספרת איך 'קלוס' הפתיעו אותה

למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

Klöss מהווה קרקע פוריה לחידושים בעולם העיצוב, לחדשנות טכנולוגית בלתי מתפשרת,

למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולאמונה שהשמיים אינם הגבול בעיצוב.

ב Klöss מאמינים שלכל מעצב שפה עיצובית שונה ומיוחדת משלו, שיש להתייחס אליה ולתת במה ליצירת האומנות.

ב Klöss מלווים את המעצב משלב התכנון ועד שלב התקנת המוצרים בבית הלקוח לשביעות רצונו.

אנחנו מספקים לנבחרת המעצבים שלנו חוויות בלתי נשכחות בכנסים והרצאות ובהשקות יוקרתיות של קולקציות חדשות,

בקמפיינים מוקפדים ובתוכנית מיוחדת במינה שגורמת לכל מעצב להתרגש!

בואו להתרגש איתנו ב Klöss הדור הבא של ארונות ההזזה.

לכל שאלה ועניין, אני כאן,

שלכם,

מחלקת קשרי אדריכלים ומעצבים.

לקבלת פרטים והצטרפות
השאירו פרטים