טיפים לפני רכישת ארון

טיפים לפני רכישת ארון

כל אישה יודעת, וכל גבר לומד במהרה (בעזרת האישה שאתו), שהמפתח לחיים מאושרים ומסודרים בבית, מתחיל בקניית הארון הנכון ביותר, המתאים ביותר למשפחה וכמובן – היפה ביותר…

אז לפני שאתם מגיעים להחלטה, קבלו מס' טיפים בסיסיים:

מיקום
החליטו באיזה חדר בבית ישתלב הארון, מה גודלו ומהו גודל החלל אותו ניתן לנצל לאחסון.

שימוש פוטנציאלי
הבינו מהם הצרכים אותם אמור לספק הארון – אחסון בגדים, אחסון כלי בית למיניהם, ציוד משרדי וכו'.

תקציב
הכינו תקציב מראש ותכננו לפיו את התצורה הפנימית והחיצונית של הארון. הפיתוחים החדשים יקרים יותר, לכן, מומלץ להשקיע בארון חזק מחומר איכותי ואת התקציב שנותר להשקיע בתכנון הפנימי.

התאמה לאופי הבית
אחד היתרונות הגדולים ביותר של ארון ההזזה, הוא היכולת לעצבו כך שישתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכללי של הבית. מומלץ להקפיד על התאמה בין החומרים מהם עשוי הארון לבין החדר בו נמצא הארון (ארון אמבטיה, למשל, לא יהיה עשוי מאותם חומרים שירכיבו את הארון בחדר השינה או בחדר הילדים).

דלתות
היופי הוא בעיני המתבונן, והמתבוננים במקרה שלנו, הם רק אתם. ארון הוא אלמנט שאמור לשקף נאמנה את הטעם שלכם – בחרו את עיצוב הדלתות בהתאם לכך. כמו כן, מומלץ להשקיע מעט יותר ולבחור דלתות העשויות מחומרים איכותיים – זאת על מנת להבטיח את עמידותו של הארון למשך שנים רבות.

סידור פנימי
חשוב לתכנן את הסידור הפנימי כך שניצול החלל יהיה מיטבי ומותאם לאופי ולצרכים שלכם.

מנגנונים
מומלץ לבחור מראש את המנגנונים הפנימיים, את אופי המסילות (חיצוניות או פנימיות, תלויות או נוגעות ברצפה), ולשלב מערכות אבזור חדשניות של פרזול כדוגמת מתקני תלייה יורדים בעזרת משיכת חוט, מתלים נשלפים לתליית מכנסיים בצורת מניפה, מגירות נשלפות ותאורה פנימית.