חדרי ארונות בית טוב לבגדים שלך

חדרי ארונות – בית טוב לבגדים שלך
אחרי שנים רבות בהן נעלמו חדרי הארונות מן הנוף הישראלי, אפשר להכריז רשמית על קאמבק – חדרי הארונות כאן, והם כאן כדי להישאר. חדר ארונות מתוכנן היטב ומאובזר בשלל פתרונות האחסון המתקדמים שקיימים כיום בשוק, מציע את הפתרון האולטימטיבי למשפחות, אשר נהנות ממלתחה עשירה במיוחד ושנוהגות "לאגור" מגוון רחב של אקססוריז למיניהם.

לרוב, חדרי הארונות אינם גדולים במיוחד, ולכן מומלץ להקפיד על סידור פנימי חסכוני במקום, אסתטי, יעיל ונוח לשימוש. כאן נכנסת לתמונה חברת Kloss, המציעה חדרי ארונות בעיצוב ייחודי ובהתאמה מלאה לצרכים המשתנים של משפחות ויחידים, תוך ניצול מרבי של המקום. חדרי הארונות של חברת Kloss עושים שימוש בלוחות עץ חזקים אשר שומרים על אורח חיים ארוך ובמראה קלאסי ויוקרתי, וכן במדפים נייחים, מדפים נשלפים, מדפים עבור נעליים, שיטות שונות של תלייה מתוחכמת או הידראולית ומגירות מעוצבות עם סגירות מיוחדות. מלבד הצבעים, הצורות והדגמים המרשימים, ניתן להוסיף פונקציות מתוחכמות ומתכווננות, מנגנונים מודולאריים ואבזור חדשני של פרזול כדוגמת, מתקני תלייה יורדים בעזרת משיכת חוט, מתלים נשלפים לתליית מכנסיים בצורת מניפה, מגירות שקופות, מגירות נשלפות אשר מחולקות לתאים ומיועדות לעניבות וגרביים, תאורה פנימית חכמה ויחידות אחסון ניידות על גלגלים.

חדרי הארונות של Kloss מאפשרים התאמה מקסימאלית למידות חדר הארונות באמצעות פינות מתחברות וללא מחיצות (להגדלת שטח האחסון).

לכל לקוח האפשרות להרכיב לעצמו את הארון המתאים לו ולצרכיו, הן מבחינה שימושית, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת האבזור הפנימי. שיטת ההתקנה פשוטה והצוות המקצועי של החברה מסייע בליווי אישי.

אז אם גם אתם תהיתם לא פעם, איפה בדיוק אתם אמורים לאכסן את כמויות הבגדים המטורפות שיש לכם – התשובה שלנו היא פשוטה מאוד – תבנו חדר לבגדים שלכם!